Кресто-Воздвиженский храм г. Винницы | Школа – сад Св. Николая

Митрополит Симеон з вінницьким духовенством взяв участь у святкуванні Дня Перемоги та вшануванні загиблих у Другій Світовій війні

9 травня на Меморіалі Слави у центрі Вінниці відбулися урочистості з нагоди святкування Дня Перемоги. В заходах взяли участь ветерани Другої Світової війни та учасники АТО, керівники області й міста, командири військових частин, представники громадських організацій та релігійних конфесій. 
Учасники святкування вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні та воїнів АТО хвилиною мовчання і поклали квіти до пам’ятників. Разом із митрополитом Симеоном в урочистостях брали представники духовенства обох Вінницьких міських благочинь. По закінченню урочистостей митрополит Симеон спілкувався з ветеранами, військовими, представниками влади. 
Цього ж дня, перед початком урочистостей у центрі Вінниці, Архієрей з духовенством звершив святкову Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі, після якої була відправлена панахида за загиблими і молебень за здоров’я ветеранів, які зустріли 72-гу річницю Перемоги.