Кресто-Воздвиженский храм г. Винницы | Школа – сад Св. Николая

Щоденник роботи літнього табору «Дружба»

27  травня в навчально-виховному комплексі св. Миколая відбулося свято останнього дзвоника. Одразу ж після свята для учнів закладу в рамках роботи літнього оздоровчого табору була проведена екскурсія до Військово-історичного музею Повітряних сил  України, що знаходиться в місті Вінниці. У музеї для дітей була проведена екскурсія, де учні мали можливість роздивитися зблизька військову техніку, серед якої було представлено: літаки різних моделей та модифікацій, найрізноманітніші типи авіабомб, ракетно-пускові установки та інша авіатехніка.


День І

30 травня на базі закладу ПП НВК св. Миколая розпочав свою роботу літній оздоровчий табір з денним  перебуванням дітей  «Дружба». Перший день роботи табору розпочався з урочистого  молебну, представлення керівництва та  працівників табору відбувся розподіл дітей по загонах, які одразу ж придумали собі назви та девіз. У загонах «Веселка»,» Драйв» та «Лимони»  тривала підготовка до урочистого відкриття табірної зміни.


День ІІ

31 травня у таборі «Дружба» був оголошений днем безпеки. Саме цього дня вихователі закладу  з дітьми повторювали правила безпечного поводження. Крім того  відбулися майстер класи для дорослих та дітей, які були організовані поліцейськими м. Вінниці. Усі  вихованці та працівники закладу мали змогу поспілкуватися і задати безліч запитань поліцейським. Також кожна дитина відчула себе у ролі регулювальниками дорожнього руху та водія поліцейського автомобіля. Присутній лікар навчив дітей надавати першу допомогу при надзвичайних ситуація та наголосив на особливостях її надання. А присутня леді поліцейська провела серед дітей конкурс на краще знання дорожніх знаків  та правил руху пішоходів.


День ІІІ

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, для вихованців НВК св. Миколая була організована захоплююча подорож до Вінницького планетарію, де дітей познайомили з будовою сонячної системи, основними сузір’ями та розповіли багато цікавих астрономічних фактів. У другій половині дня в приміщенні НВК св. Миколая відбувся день чудес, участь в якому взяли як вихователі так і діти.


День IV

2 червня – діти  відвідали найстаріший кінотеатр міста Вінниці – «Родина», в якому  якраз завершувався кінофестиваль дитячих художніх фільмів. Діти переглянули англійську кінострічку «Хайді», яка дуже сподобалася і дітям, і дорослим.


День V

3 червня – навчальна екскурсія до парку «Дружби народів», де вихованці табору грали в рухливі ігри на свіжому повітрі та дізнавалися цікаві речі про навколишні рослини. В другій половині дня для усіх дітей було організовано майстер-клас з приготування «солодких букетів».


День VI

06 червня – відбулася паломницька поїздка до Лемешівського чоловічого монастиря. Море вражень!


День VII

07 червня – у  таборі працювала  «Фабрика талантів», а також  пройшов  фестиваль «Дитинства світ».


День VIII

08 червня –  діти  відвідали одну із пожежних частин, де також мав нагоду відвідати музей при даній частині. У другій половині дня відбувся  фестиваль «Еко-мода».захід  «Світське життя»  з Катериною Осадчою».


День ІХ

09 червня  – діти взяли участь  у заході міської філармонії  «Танцюють усі».


День Х

10 червня – діти  та працівники табору плавали на теплоході та відпочивали  у  сабарівському лісі, що в околицях міста Вінниці.


День ХІ

13 червня –  в таборі   «День навпаки»,  у  другій половині дня  – учнів  розважали гості з цирковою програмою.


День ХІІ

14 червня – урочисте  закриття табору, нагородження та гала-концерт. А на завершення подарунок-сюрприз:  вожаті поставили  спектакль – казку «Ріпка».