Кресто-Воздвиженский храм г. Винницы | Школа – сад Св. Николая

Останній дзвоник 2016 пролунав

27 травня в НВК св. Миколая відбулося  таке очікуване свято останнього дзвоника.  На урочистостях були присутні засновники, батьки вихованців та усі працівники навчального закладу.

Розпочалося свято традиційно: з подячного молебню, який відслужив  духівник школи отець Володимир Пучков.

Усіх присутніх вітали засновник закладу протоієрей Миколай Давидовський. Отець настоятель говорив   про особливості роботи закладу, наголосив на тому, що вихованці закладу є особливими дітьми, які мають нести добро та світло у світ. Від адміністрації  Панчук А.М., який розповів про здобутки за минулий рік та плани на наступний навчальний рік, висловив  вдячність усім учасникам навчально-виховного процесу, усім тим, хто долучився де великої і благородної місії – служити дітям. Потім мали  слово представники державних установ  та громадських організацій, з яким тісно співпрацює заклад.

Від батьківської когорти щиро вітала дітей і працівників закладу Руда Лілія Опанасівна.

Наступним етапом свята стало урочисте нагородження вихованців закладу Похвальними листами за високі досягнення у навчанні, дипломами та грамотами найрізноманітніших конкурсів, серед яких міжнародний конкурс юних істориків «Лелека», конкурс юних поетів «Зелено гроно», обласного конкурсу з Тек-Вандо (Грищук Олександр, який постійно займає призові місця), та ряд інших.  Окрім того, Подяками було відзначено найбільш  батьків, які   беруть найактивнішу участь у роботі закладу. Не залишилися поза увагою і майбутні першокласники: вони отримали  символічний ключ до знань, який їм  вручив відмінник навчання учень 5 класу Турчак Андрій.

По завершенні офіційної частини святкування  всі учні  разом  зі своїми вчителями і вихователями вирушили  до надзвичайно цікавого закладу  Вінниці – Музею авіації. Вражень – море!  Але про це вже у наступному сюжеті…