Кресто-Воздвиженский храм г. Винницы | Школа – сад Св. Николая

Митрополит Симеон вручив нагороди вінницьким чорнобильцям

19 травня у Вінницькому єпархіальному управлінні в рамках заходів по відзначенню 30-х роковин Чорнобильської катастрофи відбулася зустріч митрополита Вінницького і Барського Симеона з керівниками та членами Вінницької міської організації «Союз Чорнобиль України». 
Під час зустрічі, з благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Симеон вручив ліквідаторам аварії на ЧАЕС церковні нагороди. Орденом Почаївської ікони Пресвятої Богородиці були нагороджені ліквідатор І категорії, голова міської організації Михайло Ястремський та ліквідатор І категорії, член Національної спілки журналістів України, автор книжок про Чорнобильську катастрофу Михайло Ястемський. Інші учасники зустрічі отримали медалі святого рівноапостольного князя Володимира, преподобних Антонія і Феодосія Печерських, а також благословенні грамоти Керуючого Вінницькою єпархією. 

Митрополит Симеон від імені Предстоятеля Церкви, а також духовенства і вірян подякував ліквідаторам за їхній подвиг, завдяки якому була приборкана сила атома. У свою чергу чорнобильці подякували владиці за підтримку їх організації, завдяки якій було здійснено кілька спільних з Вінницькою єпархією проектів. На знак високої оцінки архіпастирської та громадської діяльності митрополита Симеона голова Вінницької міської організації «Союз Чорнобиль України» вручив архієрею орден «Честь та пошана». 
Після урочистої церемонії нагородження та вітальних промов відбулося спілкування, під час якого піднімалися питання життя та діяльності чорнобильських організацій у Вінницькій області, а також питання духовного життя.
Прес-служба Вінницької єпархії

                                               

За метеріалами: orthodox.vinnica.ua