Кресто-Воздвиженский храм г. Винницы | Школа – сад Св. Николая

Педагоги Тиврівського району в гостях в НВК св. Миколая

У середу, 30 березня, відбулася зустріч педагогів Тиврівського району із засновником,  колективом та вихованцями НВК св. Миколая, що у м. Вінниці.

Знайомство гостей з роботою закладу за традицією розпочалося з молебну, який відслужив духівник закладу о. Володимир Пучков.  Другим пунктом заходів, була неформальна конференція, яка стосувалась  побудови курсів  та особливостей  викладання предметів  християнського спрямування  в закладах освіти.

Привітав гостей  засновник закладу  та настоятель  Хресто  – Воздвиженського храму протоієрей Миколай  Давидовський.  Він також  розповів про ідею створення даного комплексу, його побудову, відкриття, проблеми та перспективи.

Представник «Вінницької академії неперервної освіти» І.М. Мацієнко коротко охарактеризувала особливості викладання предметів  духовно-морального спрямування  в області . Також ознайомила присутніх із законодавчими катами, методичною літературу, розробками уроків та рекомендаціями  щодо  викладання  у навчально-виховних закладах  основ християнської етики.

Із заключним  словом  звернувся до  гостей  учитель – методист  Панчук Анатолій Митрофанович, стаж  викладання  християнської етики якого складає понад  двадцять років, а досвід його роботи вивчено, узагальнено і рекомендовано для застосування  в усіх закладах області.

На останок    заступник директора Луковніков  Сергій Іванович запросив гостей на  оглядову екскурсію по закладу, по храмах комплексу,  ознайомив  присутніх з найбільш яскравими сторінками  становлення  закладу.