Кресто-Воздвиженский храм г. Винницы | Школа – сад Св. Николая

Здорові зуби – запорука здоров’я та гарної посмішки

А навчатися догляду за ротовою порожниною варто з самого раннього дитинства. Усі батьки мріють про здорові зубки своїх дітей, проте як доглядати за ними, чого навчати  малюків знають не усі дорослі.

Саме тут на допомогу родині має прийти лікар СТОМАТОЛОГ.

Добрі друзі НВК святого Миколая: працівники стоматологічної клініки «Левіка» та студенти Вінницького медичного університету організували справжнє свято здорової усмішки у навчальному закладі для вихованців дошкільних груп та учнів першого класу.

Метою заходу було: розширення знань дітей щодо догляду за зубами, забезпечення популяризації профілактичної роботи хвороб ротової порожнини, сприяння невимушеному спілкуванню лікаря – стоматолога з малюками, ліквідація дитячих та дорослих «страхів» щодо відвідування стоматологічної клініки.

Казкові герої Маша та Ведмідь захоплююче проводили різноманітні конкурси по відгадуванню загадок, ребусів, аби переконати дітей, що здорові зуби потрібні людині не лише для того, щоб їсти тверду їжу, а й щоб гарно розмовляти і захоплювати співрозмовника гарною посмішкою.

Після перегляду мультфільму гості і діти заходу вкотре переконалися у шкідливому впливі цукру, гострих та твердих предметів на стан зубів та навчилися правильно чистити зуби.

Задоволені учасники веселих змагань отримали Дипломи учасників, казку-розмальовку та міні-тюбики із зубною пастою для індивідуального використання.

Дякуємо Благодійному фонду «Майбутнє без болю», колективу  стоматологічної клініки «Левіка» за організоване інтерактивне заняття і запрошуємо до подальшої співпраці.

Автор статті: Совінська С. О.