Кресто-Воздвиженский храм г. Винницы | Школа – сад Св. Николая

Від Різдва до Стрітення

Підходить до завершення святкування циклу новорічно-різдвяних свят.

Для проведення традиційного свята вихованці закладу зібрали у святковій залі найдорожчих гостей: батьків, рідних.

Свято розпочалось традиційно зі спільної молитви – Царю Небесний та благословенням настоятеля прот. Миколая Давидовського.

На захід були запрошені адміністрації закладів: Вінницької  обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва та Вінницького обласного художнього музею. До уваги глядачів були представлені вірші, пісні, колядки та щедрівки у виконанні дошкільнят та учнів початкової школи.

Затишну родинну атмосферу заходу підтримували і вдало підібраний музичний репертуар, і гарно прикрашена зала, святково вбрані учасники – артисти.

Зі словами щирих привітань з нагоди свята та побажаннями миру, добра, здоров‘я та злагоди до запрошених звернувся настоятель Хресто-Воздвиженського храму о. Микола Давидовський. Він зауважив на тому, що наші родичі – предки в давнину святкували Різдво до самого Стрітення. Але, оскільки ми живемо в надзвичайно інтенсивний час комп‘ютерної залежності, впливу телебачення, ЗМІ на психіку кожної людини – це вкрай обмежує наше спілкування один з одним, віддаляє членів родини один від одного. Тому, проведення таких родинних зустрічей неабияк згуртовує дитячий, учительський та батьківський загал.

Педагоги навчально-виховного комплексу виконали ряд колядок та щедрівок, чим привітали глядачів із народженням Сина Божого.

З метою популяризації української та світової літератури, залучення молоді до художнього слова, – між НВК св. Миколая та Вінницькою обласною універсальною науковою бібліотекою було підписано угоду про співпрацю. А бібліотека НВК отримала в дарунок цінну літературу для розвитку педагогічного мистецтва та роботи з дітьми.

Автор статті: Совінська С. О.