Кресто-Воздвиженский храм г. Винницы | Школа – сад Св. Николая

Особливості раннього вивчення англійської мови

Konkyrs-Grinvich-2015-2Достатньо згадати якої праці варте вивчення іноземної мови для нас,

 і з якою легкістю дитина засвоює ту чи іншу іноземну мову,

 аби побачити, що ранній вік ніби створений для вивчення мов.

Л.С. Виготський

Інтерес батьків до вивчення дітьми іноземної мови зростає з кожним днем. Батьки хочуть, щоб дитина чула і розуміла іноземну мову буквально з пелюшок. Так, вивчення іноземних мов в ранньому віці вкрай ефективне! Саме в цей період діти особливо сприйнятливі, із задоволенням копіюють дорослих і не бояться помилитися.

В нашій школі уроки проводяться повністю на англійській мові. Батьки запитають: як дитина зрозуміє, про  що говорить вчитель? Для цього у вчителя є запас засобів – жести, міміка, наочні посібники, демонстрації, створення ситуацій. Успішна робота з дітьми вимагає наявності у вчителя особливих професійних навичок(знання вікових особливостей дітей, спеціальна підготовка та інші). Також дуже важливо, щоб вчитель мав високий рівень володіння всіма аспектами мови.

Діти люблять грати, придумувати правила для ігор і дотримуватися їх. У нашій школі ми додали ще одне правило: ігри проходитимуть англійською мовою. І ми граємо разом в «Сім’ю», «Різдво» та інші ігри. Саме в ігровій формі непомітно для дітей ми поступово привчаємо їх вчитися.

Найкращі результати досягаються при заняттях в групах, і групова робота просто незамінна для розвитку вміння у дітей використовувати іноземну мову як засіб спілкування.

І не будьте занадто вимогливі, це ж тільки початок! Якщо дитина із задоволенням ходить на уроки, охоче розповідає про те, чим займається в класі, це вже успіх! Головна мета на початку навчання – розвивати і підтримувати інтерес до мови.

З повагою,

вчитель англійської мови

Гіренко Марина Анатоліївна