Кресто-Воздвиженский храм г. Винницы | Школа – сад Св. Николая

Підсумки роботи 2 класу за 1 семестр

Доброго дня всім відвідувачам нашого сайту!  Другий клас старанно готувався до свята  Миколая та закінчення першого семестру. Ми написали контрольну роботу з математики, диктант з української мови, тести з природознавства та перевірили техніку і навички читання. На протязі семестру особливих успіхів у навчанні досягли Ткачук Аня та Бренер Веніамін. Добре попрацювали Вихованець Вова, Галянт Назарій, Лагіч Поліна, Таран Марійка, Новоселецький Іванко.  Гуртом ми прикрасили клас власноруч виготовленими гірляндами та сніжинками. Зробили вітальні листівки воїнам АТО. І на завершення наших трудів влаштували свято – квест.

Весь клас розділився на три групи –  «Великі математики», «Мистецтвознавці» та «Природолюби». Ми виконували різні завдання, співали пісень, малювали ілюстрації до загадок,  а ще відшукали дев’ять  захованих сувоїв з частинами  вислову із Біблії та склали ось такі слова: «Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне. (Iван.3:16)»

І на завершення свята  – традиційні солодощі. А для того, щоб за канікули ми не забули     вивчене, нам подарували книги «Весела зима» з цікавими навчальними завданнями.

Автор статті та фотографій: Дмитренко І. О.