Кресто-Воздвиженский храм г. Винницы | Школа – сад Св. Николая

Виховання любові до ближнього починається з найближчого оточення

Виховання любові до ближнього починається з найближчого оточення. В дошкільних групах НВК святого Миколая це провідна мета в роботі з дітьми.

Кожна родина має свої звичаї, власний сімейний устрій. Тому й діти кардинально відрізняються один від одного. Одні з них самостійні, організовані, дбають про власні іграшки, одяг. Інші – цілком і повністю покладаються на допомогу дорослих.

На жаль, малюки не завжди виявляють вдячність дорослим за  любов і піклування. Іноді навіть  проявляють агресію до рідних у відповідь на зауваження. Тому, наші вихователі  стають тим «зв’язним ланцюжком», який робить безболісним ранкове розлучення діток з рідними, а впродовж дня стають для них «другою мамою».

Педагоги запрошують мам і татусів відвідувати заняття, щоб ті переконалися, яке змістовне життя проживають  їх діти в закладі.

Щоб день пройшов швидко і цікаво, у нас працюють гуртки «Умілі ручки», «Творча майстерня» та «Фізкультурний», де вихованці не лише творчо розвиваються, стають витривалішими, а й головне – навчаються поважати один одного, радіти за власні успіхи та перемоги друзів, цінувати результати праці один одного. В цілому ми навчаємося жити в любові та повазі один до одного.

Активно розпочався освітній процес в дошкільних групах НВК святого Миколая. Малюки з радістю відвідують заняття з мовлення, ознайомлення з природою, музики, образотворчого мистецтва. Старші дошкільнята готуються стати школярами, тому опановують математику, грамоту та інші науки.

Православні християни відзначили свято Покрови Пресвятої Богородиці. Для вихованців НВК це означає наближення традиційних свят за участю батьків «Барви золотої осені», до яких готуються малята. Вони вивчають вірші, танці, водять хороводи.

Для найменших малюків планується проведення розваги із використанням елементів театру.

Текст: Совінська С. О.

Фото: Орловська Р. В.