Кресто-Воздвиженский храм г. Винницы | Школа – сад Св. Николая

Хто шукає, той завжди знаходить

У п’ятницю Світлої седмиці наші школярі стали учасниками незвичайного заходу. З нагоди найбільшого християнського свята, світлого Христового Воскресіння, учителі закладу організували та провели для дітей гру-квест «У пошуках скарбів».

Ця подія стала справжнім сюрпризом для дітвори, адже головним задумом організаторів  було – подарувати дітям свято без попередніх репетицій. 

Всі  учасники були поділені на три команди із жартівливими назвами: «Шалені панди», «Загадкові карасі» та «Шоколадні зайці».

За допомогою  аквагриму на щічках дітвори з’явилися розпізнавальні знаки кожної із команд, що лише додало їм святкового настрою. Аби діти у повній мірі змогли відчути себе шукачами скарбів,  потрібно було спочатку зібрати частини карти , виконавши різноманітні завдання.  На початку своєї подорожі команди отримали маршрутні листи із зазначеними станціями. На кожній із станцій наші школярики мали змогу продемонструвати й вдосконалити свої знання та уміння з різних предметів .

З великим задоволенням вони розв’язували кросворди та ребуси, перевіряли свою обізнаність у Євангелії, долали всілякі перешкоди тощо. Під час виконання завдань діти не лише розважалися,  але й навчались новим видам діяльності, які сприяють розвитку  пізнавальних процесів  та  зміцнюють дитяче здоров’я.

Нарешті всі частини карти зібрані, залишилось  найцікавіше: знайти скарб! З цим завданням наші нишпорки впорались на відмінно.

 Підготувала: учитель англійської мови  НВК Ніна Галянт,

Фото: Олександр Наконечний.