Кресто-Воздвиженский храм г. Винницы | Школа – сад Св. Николая

Нарада відділу катехізації і релігійної освіти

2 квітня 2015 р. з благословення  Високопреосвященнішого митрополита Вінницького і Барського Симеона в приміщенні НВК св. Миколая при Хресто-Воздвиженського храму відбулася  чергова нарада Відділу релігійної освіти і катехизації Вінницької єпархії.  Нараду відкрив прот. Георгій Холодюк, який ознайомив присутніх з порядком денним наради.  

Першим було розглянуто питання про підготовка до Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії», яка має пройти в три етапи  в Національному університеті «Острозька академія»: перший етап проходитиме  24 квітня для 5-8 класів, другий – відбудеться 15 травня для 9-11 класів, і третій – 5 червня для 1-4 класів.

Вінницьку єпархію будуть представляти 18 найкращих знавців Святого письма, переможців єпархіального конкурсу.  Слід зазначити що, юні знавці Біблії Вінницької єпархії беруть участь у всіх трьох етапах конкурсу.

Також розглядалося питання про участь членів асоціації православних педагогів у науково-практичній конференції на тему: «Виховання сучасної молоді на принципах духовності та моралі», яка відбудеться 12 травня 2015 р. на базі Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського.

А ще прот. Георгій Холодюк ознайомив всіх присутніх з кадровими змінами у відділі. З благословення владики Симеона о. Назарій Давидовський  переведений з посади заступника керівника відділу релігійної освіти на посаду керівника історичного відділу Вінницької єпархії; на посаду заступника керівника відділу релігійної освіти призначена Гресько Катерина Олександрівна; керівником релігійного відділу Першого міського благочиння призначений прот. Олексій Юрчик.

Катерина Гресько ознайомила присутніх з планом підготовки до  конкурсу олімпіади «Юні знавці Біблії».

На завершення наради були обговоренні інші питання життя відділу.

За метеріалами: app-vin.com