Кресто-Воздвиженский храм г. Винницы | Школа – сад Св. Николая

Відбулась урочиста академія «Шляхом духовного зростання»

23  квітня представники Міністерства освіти і науки України в урочистій обстановці передали наказ  заступника міністра Полянського П. Б. про надання статусу експериментального навчального закладу  всеукраїнського рівня навчально-виховному комплексу  святого Миколая.

Цього ж дня  відбулося підписання договору про дружбу та співпрацю між НВК св. Миколая, українським колежем ім. В. О. Сухомлинського  (м. Київ) та дитячим будинком  «Перлинка» (м. Одеса).

Гості закладу взяли участь у літературно-музичному заході «Тобі поклін, тобі осанна!», приуроченому Дню жінок-мироносиць.

В цей день у школі відбулася презентація декількох виставок Вінницького краєзнавчого музею: “Унікальні Подільські ікони”, “Козацька зброя та обладунки”, а також  присутні ознайомилися з творчістю народної майстрині Концевич Л.А. та величезною виставкою робіт вихованців закладу, великий інтерес гостей викликала фотовиставка  «Краса Божого світу», автор А. М.Панчук. Ці заходи приурочені ювілею хрестителя Русі князю Володимиру.

24 квітня для гостей Києва та Одеси  було організовано поїздку  до Браїлівського Свято-Троїцького та Барського  Ікони Божої Матері Барської жіночих монастирів, а ще гості побували у Луко-Барській  школі Барського району, відвідали там унікальний музей побуту та етнографії, ознайомилися  з історією п’яти  пам’ятників школи.