Кресто-Воздвиженский храм г. Винницы | Школа – сад Св. Николая

Свято у НВК св. Миколая (20.01.2015)

20 січня, у свято Собору Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, митрополит Вінницький і Барський Симеон звершив Божествену  літургію в Богоявленському храмі Хресто-Воздвиженської парафії міста Вінниці. Владиці співслужили священики міста. Після богослужіння архієрей привітав усіх зі святом Собору Іоанна Хрестителя. Також архіпастир відвідав виставку «Сім чудес Вінниччини», організовану Хресто-Воздвиженською парафією спільно з Вінницьким краєзнавчим музеєм,  присвячену історичним пам’яткам. Насамкінець митрополита Симеона із Різдвяними святами привітали учні школи святого Миколая, яка діє при парафії.


Прес-служба Вінницької єпархії

                                                           

Знаковою подією для вихованців учнів, учителів, батьків  школи та садочка святого Миколая стало  урочисте підписання  Договору про дружбу та співпрацю з Вінницьким обласним краєзнавчим музеєм, яке відбулося 20 січня.

У цей же день  наукові працівники, екскурсоводи презентували  унікальні пересувні виставки  «Сім чудес Вінниччини»,  «Перлини Поділля», «Визначні особистості Вінниччини».

Виставка перебуватиме у Галереї  НВК протягом місяця, і її зможуть також відвідати  всі, хто завітає до школи чи Хресто-Воздвиженського храму, кожний, хто цікавиться  історичними, археологічними, архітектурними, природничими пам’ятками, духовними святинями Вінниччини. Діти, батьки, вчителі висловили найщирішу вдячність  директору  Висоцькій Катерині Іванівні та всьому колективу Вінницького обласного краєзнавчого музею.

Проминув рік з того дня, коли було підписано  Договір про дружбу та співпрацю православного освітньо-виховного закладу святого Миколая та Вінницького  академічного театру ляльок.  Першу ювілейну дату  відзначали актори театру та діти  в  колі інтерактивної новорічної феєрії, яка  викликала бурю емоцій не тільки в учасників чудового заходу, але й у батьків та всіх присутніх, що завітали до актової зали на запрошення юних господарів та акторів «найдитячішого» театру.

Підсумовуючи результати спільних пошуків, напрацювань,  із впевненістю можна засвідчити, що така  форма контактів навчального закладу  й театру є надзвичайно цікавою і взаємно корисною. Надіємося, що в майбутньому наші дружні стосунки дадуть можливість створити  на базі закладу творчу лабораторію Вінницького  театру ляльок.

Колектив  учнів, батьків, працівників  закладу висловлює найщирішу  вдячність  і найсердечніші побажання  Байдюку Михайлові Дмитровичу, директору, Заслуженому працівнику культури України, усьому колективу театру за велику  працю, за  творче горіння і постійний пошук нового, ефективного і ефектного, за любов до своєї професії та неперевершену любов до свої юних глядачів.