Кресто-Воздвиженский храм г. Винницы | Школа – сад Св. Николая

Відпочинок у ТРЦ «ШОК»

Tanya-Buryak-2-4Хочу розповісти Вам, друзі, про те як ми з нашими улюбленими стрижавськими підопічними їздили до розважального центру, що знаходиться у приміщенні торгового центру “Шок” у мікрорайоні Вишенька.

Діло було так. Прокинулися рано, сіли в мікроавтобус і через пів години були у місці призначення. Нас уже чекали. Тетяна Григорівна (заступник директора) строго так сказала: “На все у вас півтори години.” Та ми ж просити вміємо: трошки посмішок, трошки настирності і справу зроблено, виторгували для себе дві з половиною години і мерщій розсаджуватися по місцях комфортного автобусу.

“Шок” зустрів нашу зграю досить здивовано, але доброзичливо. Хутко просторими коридорами ми прибігли до ігрового центру. А тут і батути, і паралонова яма, і вишка для стрибків з висоти. Дітвора спочатку розгубилася, збентежилася і утворила малорухому юрбу. Та, нагодилися інструктори, які провели нам інструктаж по безпечному поводженню на батутах і навіть допомогли наглядати за дітьми, щоб попередити травмування. Дуже приємні молоді люди, ми їм щиро вдячні. Одного разу демонстрації розважальних атракціонів в дії вистачило щоб усі гуртом ринулися в різні сторони, хто куди. Ми стрибали, я навіть назвала б це “літали” на батутах, заскакували в паралонові ями, перекидалися, навіть зістрибували з двохметрової вишки на батут після чого відштовхувалися і відривалися від його резинової поверхні на цілий метр. Ще й пограли в квача. Правда, потім нам тихенько сказали, що в таку гру на батутах бавитися небезпечно і попросили припинити. Ми ж слухняні: обмежилися самими стрибками, що не менш весело і цікаво. Сміх і гул стояв навколо! Час збіг непомітно. Ми зібралися, подякували адміністрації за знижку в 30 гривень на вартість квитків, за теплий прийом, пообіцяли, якщо Господь дозволить і будемо живі, навідатися ще і мерщій до автобусу, потрібно ж встигнути на обід.

Ось така, милістю Божою, видалася справна поїздочка! Дітей, разом зі мною, було 50 чоловік. Їм і мені дуже сподобалося. 

Кто хочет помочь, звоните:  (097)917-38-46  или (063)400-40-35 Таня

Автор: Вікторія Лобанова