Кресто-Воздвиженский храм г. Винницы | Школа – сад Св. Николая

Вечірнє Богослужіння та колядки в Спасо-Преображенському кафедральному соборі

7 січня 2015 року, в день свята Різдва Христового, в кафедральному соборі відбулося святкове вечірнє Богослужіння. Велику Вечірню очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон. Владиці співслужили священики м. Вінниці.
Після Богослужіння з Різдвом Христовим від імені священиків міста привітав ключар кафедрального собору протоієрей Василій Рішко.
Також за традицією владику та всіх присутніх вітали представники влади міста та області. Зокрема з вітальним словом виступили голова Вінницької обласної ради Свитко Сергій Михайлович виконуючий обов’язки міського голови Моргунов Сергій Анатолійович, а також начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Салецький Ігор Олександрович.

Після слів привітань в соборі відбувся вечір колядок. Під спів соборних хорів – архієрейського та дитячого – митрополита Симеона різдвяними віршами, колядками та зробленими своїми руками подарунками, вітали діти. Кожен отримав від владики благословіння, солодощі та іконки Різдва Христового. Також владику вітали вихованці дитячої недільної школи, котрі разом із дитячим хором співали різдвяні піснеспіви та розповідали вірші про Різдвяні свята, за що також отримали солодкі подарунки та іконки Різдва Христового.
Завершив вечір колядок виступ хору священиків та матушок на чолі з митрополитом Симеоном.
 
Прес-служба Вінницької єпархії
                                                                                             

За метеріалами: orthodox.vinnica.ua