Кресто-Воздвиженский храм г. Винницы | Школа – сад Св. Николая

ЗАПРОШУЄМО НА ФЕСТИВАЛЬ КОЛЯДОК «РІЗДВЯНІ ДЗВІНОЧКИ»

rizdv-dzvin10 січня 2015 року у концертному залі вінницького будинку офіцерів відбудеться VIII єпархіальний фестиваль колядок “РІЗДВЯНІ ДЗВІНОЧКИ”
 
Організатором фестивалю є управління Вінницької єпархії Української Православної Церкви.
Метою фестивалю є сприяння подальшому відродженню духовності українського народу, його релігійних та народних традицій, популяризація православної хорової музики, зростання виконавської майстерності церковних, світських, професійних та аматорських хорових колективів і їх керівників, створення умов для творчого спілкування учасників фестивалю, формування дружніх стосунків між його учасниками, популяризація міста Вінниці як культурного центру.

Умови проведення. VIII єпархіальний фестиваль колядок «Різдвяні дзвіночки» проводиться у два тури. Перший (відбірковий) відбувається у благочиннях (райцентрах або інших визначених місцевим оргкомітетом населених пунктах), починаючи з 4 грудня 2014 року. Оргкомітет визначає склад журі, яке оцінює виступи колективів. Нагородження переможців та учасників першого туру покладається на місцеві оргкомітети. Журі відбіркового туру визначає два колективи (один дитячий та один дорослий), які представлятимуть благочиння у другому турі.
Другий тур фестивалю проходить 10 січня 2014 року у місті Вінниці, у приміщенні будинку офіцерів за адресою: м. Вінниця, проспект Коцюбинського, 60. Початок фестивалю о 10.00.
У другому турі фестивалі беруть участь православні церковні, світські хорові колективи та вокальні ансамблі у двох вікових категоріях: дорослі та дитячі.
Учасники виконують дві колядки без вінчувань та театралізованого дійства. Колядки виконуються як у супроводі музичних інструментів (фонограма «мінус») так і без супроводу ( a capella).
Визначення та заохочення переможців фестивалю. Переможців фестивалю визначає журі. Критерієм оцінки програми поряд із загально-музичними вимогами є оригінальність аранжування творів, рівень виконавської майстерності, культури хорового співу, зовнішній вигляд учасників фестивалю.
 
Нагородження проходить по номінаціях:
1.Кращі дитячі церковні хорові колективи:
– церковно-приходські;
– дитячі (із недільних шкіл);
2. Кращі світські хорові колективи:
– аматорські (із закладів культури, середніх та вищих учбових закладів);
– дитячі (із загальних, музичних шкіл та закладів культури).
З кожної номінації встановлюються призові місця лауреатів з врученням диплома Лауреата та пам’ятної відзнаки фестивалю. Окремо визначається приз глядацьких симпатій.
Журі має право не присуджувати звання лауреата в окремих номінаціях, а також розділити це звання між двома колективами в одній категорії.
Всі учасники-колективи фестивалю нагороджуються Благословенною грамотою митрополита Вінницького і Барського, керуючого Вінницькою єпархією Української Православної Церкви.
Митрополитом Вінницьким і Барським Симеоном засновуються спеціальні нагороди фестивалю, які присуджуються за розсудом його Високопреосвященства.
Громадські організації та спонсори мають право заснувати свої власні призи за погодженням з оргкомітетом.
Оргкомітет своїм рішенням може заснувати додаткові заохочування для учасників, організаторів та спонсорів.
 
Документальне оформлення учасників фестивалю
Для участі у фестивалі необхідно до 5 січня 2015 року надати заяви (форма прикріплена нижче) в оргкомітет за адресою:
поштовою  Україна, 21020, м. Вінниця, вул. Першотравнева, 162;
електронною – vineu@ukr.netтакі документи:
– анкету-заявку творчого колективу;
– анотацію творчого шляху та досягнень колективу.
Заявки, що надійшли з запізненням не розглядаються.
Фінансові витрати на проведення фестивалю
VIII єпархіальний фестиваль колядок „Різдвяні дзвіночки” проводиться на некомерційній основі.
Усі витрати, пов’язані з організацією, проведенням та заохоченням переможців, несуть організатори.
Витрати, пов’язані з відрядженням та проїздом учасників, здійснюються за рахунок відряджуючої сторони.
До дольового фінансування фестивалю можуть бути залучені кошти внесків, що надійшли від спонсорів, меценатів, рекламодавців та інші, не заборонені чинним законодавством України.
Довідки за телефоном: (067)4481290.

За метеріалами: orthodox.vinnica.ua