Кресто-Воздвиженский храм г. Винницы | Школа – сад Св. Николая

Щедра осінь в гостях у НВК

«Щедра осінь» завітала до вихованців Православного комплексу Святого Миколая. 21 жовтня відбулися уже традиційні свята Покрови Пресвятої Богородиці для дошкільнят молодшої та старшої груп. Шанованими гостями заходу стали наставники дітей. Православні служителі Хрестовоздвиженського Храму, батьки дітей, дідусі, бабусі та інші гості.

В затишній ошатно прикрашеній залі малеча демонструвала свої вміння читати молитви, декламувати вірші, співати пісень та виконувати заздалегідь вивчені ролі.

Усе навколо випромінювало золоті осінні барви: і багряне листя, що кружляло за вікном, і, ніби випадково, залетіло до залу та зупинилося на стінах серед казкового Їжачка, Білочки під парасолькою; і яскраві костюми виступаючих маленьких артистів; і килимочки з листя, які нашвидкуруч у грі виклали діти.

До образу Святої Богородиці діти ставляться по-особливому. Адже з малечку у православній школі їх навчають звертатися до Матері Божої із проханнями допомоги не лише для себе, а й для близьких під час хвороби та в скрутну хвилину. А дитяча молитва та молитва матері, як відомо, мають найбільшу силу.

Завдяки щоденній кропіткій праці священнослужителів, а також педагогічного та технічного персоналу комплексу усі малята та їх члени їх родин стають ближчими один одному, щодень проживають ніби у родинному колі.

На завершення, зі словами привітань до усіх присутніх звернувся директор навчально-виховного комплексу Анатолій Панчук. Він наголосив на тому, що осіння пора завершує річний цикл розвитку навколишньої природи і все навколо готується до зими, періоду відпочинку. А для православної людини це час для переосмислення своїх вчинків та думок, щоб підготуватися до Великого Посту.