Кресто-Воздвиженский храм г. Винницы | Школа – сад Св. Николая

НЕВІДОМИЙ БЛАГОДІЙНИК через один із київських монастирів передав 100 тисяч гривень на ПДМШ ім.Пирогова

ПОДАРУНКОМ АНГЕЛІВ назвав 100 тисяч гривень, переданих на Перший добровольчий мобільний шпиталь ім.Пирогова, Генадій Друзенко на своїй сторінці у фейсбук. Ці кошти йому віддали в одному з київських монастирів — спеціально для того, щоб розрахуватися за мобільну операційну УРАЛ.

Генадій Друзенко, як Урядовий уповноважений з питань етнонаціональної політики, виступає одним із ініціаторів і головних реалізаторів проекту Першого добровольчого мобільного шпиталю ім.Пирогова ‪(#‎ПДМШ).

14 листопада за мобільну операційну потрібно було сплатити 66 тисяч гривень.

Ввечері 14 листопада на своїй сторінці у фб він повідомив про те, що всі кошти було зібрано — через один дивовижний випадок.

«Сьогодні я був близький до відчаю, бо збори на ‪#‎ПДМШ ім. Пирогова все більше відставали від розміру наших боргів та потреб.

З 66 тисяч гривень, потрібних, аби розрахуватися за переобладнаний під мобільну операційну УРАЛ, ми за день не назбирали навіть 10-ти…

І раптом вже ввечері до мене в ФБ постукалась людина, яку, як з’ясувалося згодом, я бачив лише раз у житті.

А далі почалось справжнє чудо. Вже за кілька годин я був в одному монастирі (УПЦ-МП!), де після короткої розповіді про #ПДМШ отримав від ченця пакет з грошима та ікону Св. Тройці.

Пакет ченцю приніс невідомий благодійник, який навіть не назвався, але попросив передати гроші на потреби постраждалих в зоні АТО. Після перерахунку в кульку виявилось рівно 100 тис. грн.

В мене немає жодних сумнівів, що серед жертводавців #ПДМШ з’явився ангел. Принаймні почерк вчинку однозначно ангельський.

‪#‎УРАЛНАШ! Той самий УРАЛ, в якому обладнана мобільна операційна…

Але найголовніше — зникли будь-які підступні сумніви в тому, що ми взялися за справу, яку не потягнемо. З таким відвертим божим благословенням та допомогою ангелів ми зможемо все!»

Як повідомив згодом Геннадій, мобільну операційну ‪#‎ПДМШ ім. Пирогова вирішено назвати «Ангел» — на честь невідомого жертводавця, який так несподівано допоміг розрахуватися за неї: «Вірю, що наш Ангел врятує багато людських життів».

Генадій Друзенко

За метеріалами: orthodoxy.org.ua