Кресто-Воздвиженский храм г. Винницы | Школа – сад Св. Николая

9 вересня. Продовження роботи «Всецариціного фестивалю»

Заклик дня: «ДИТЯЧА ТВОРЧІСТЬ – НА СЛАВУ БОЖУ, НА РАДІСТЬ ЛЮДЯМ!»

У неділю, 9 вересня «Всецарицін фестиваль» знову зустрічав друзів, знайомих і просто охочіх подивитися на святкові заходи.
О 8.00 розпочалася дитяча Божественна літургія у Свято-Миколаївському храмі, після чого діти й дорослі трохи перекусили в трапезній і в піднесеному настрої взялися до конкурсної програми, запланованої на цей день. А сьогодні вона була такою:

    • Конкурс малюнків
    • Конкурс рукоділля
    • Літературний конкурс (декламування, авторський вірш)
    • Вокально-інструментальний конкурс (виконання, авторська пісня)
    • Конкурс театралізованих постановок (фрагменти вистав – 5хв.)
    • Конкурс аматорських кінофільмів

Для цього були задіяні деякі навчальні класи і, звичайно ж, актова зала. Діти показали себе чудовими акторами, виконавцями, співаками, художниками та майстрами ручної роботи!

Після конкурсної програми у холі актового залу була організована виставка дитячих робіт, виготовлених впродовж фестивалю. Чого тут тільки не було: і малюнки, і листівки, і ікони в чудових саморобних рамках, і штучні фрукти, і різноманітні вироби з паперу, виготовлені за допомогою складних технік… Одним словом, подивитися було на що!

Виставка тривала до 14.00. Після цього учасники відправилися на святкову трапезу, щоб потім з новими силами на церемонії підведення підсумків отримати нагороди та дипломи учасників фестивалю!

Цей черговий чудовий фестивальний захід приніс учасникам масу естетичного задоволення та подарував заряд позитивних емоцій до наступних вихідних. З нетерпінням чекаємо продовження «Всецариціного фестивалю» і дякуємо організаторам за доброзичливу святкову атмосферу і щасливі дитячі оченята!   

Юлія Якименко

9 вересня. «ДИТЯЧА ТВОРЧІСТЬ – НА СЛАВУ БОЖУ, НА РАДІСТЬ ЛЮДЯМ!» (відеофрагменти)