Кресто-Воздвиженский храм г. Винницы | Школа – сад Св. Николая

23 ВЕРЕСНЯ. БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК В РАМКАХ «ВСЕЦАРИЦІНОГО ФЕСТИВАЛЮ» 23.09.2012

Ще ранішнє сонечко не встигло засвітитись на повну, ще деякі жителі нашого міста додивлялися свої недільні сни, а на подвір’ї Хрестовоздвиженського храму вже йшла жвава торгівля. Це відкрився традиційний осінній благодійний ярмарок. На цей раз ярмарок проводився заради дітей інвалідів інтернату с.Плисків.

Ох, і подобається нашим діткам відчути себе у ролі справжнісіньких  ярмаркових продавців! Хіба не приємно, коли за плоди своєї праці ти отримуєш не тільки похвалу і захоплення, а ще й грошову винагороду? А удвічі приємніше, коли ти знаєш, що це робиться не заради матеріальної втіхи, а у славу Божу! Заради допомоги тим, хто цього вкрай потребує!

Наші вихованці вже мають подібний досвід збору грошей заради дітей-сиріт і дітей-інвалідів, і знають, яке моральне задоволення отримуєш, коли робиш добрі, милосердні вчинки, допомагаєш знедоленим. Тому юні продавці і продавчині завзято рекламували свої саморобні скарби, викладені на імпровізованих прилавках, а відвідувачі охоче скуповували усе, що припало їм до смаку.

А посмакувати було чим –  від такої кількості вкуснятини дух захоплювало: були тут і здобні кекси, і апетитні тістечка, і пузаті булочки, і вишукані тортики. Заманливо рябіли яскраві, соковиті фрукти – груші, яблука, сливи, виноград. Одним словом – смакота!

Окрім їстівних товарів, на прилавках красувалися ручні вироби наших маленьких ярмарочників, виготовлені за час «Всецариціного фестивалю»:  малюнки на християнську тематику, в’язані серветки, ікони в саморобних оригінальних рамочках, ляльки-мотанки, яскраві подарункові мішечки, оригінальні вироби з паперу і багато, багато іншого.

Усі гроші, виручені з продажу, підуть на подарунки для дітей-інвалідів Плиськівського будинку-інтернату, який вихованці нашої недільної школи планують відвідати у наступні вихідні.

Юлія  Якименко