Кресто-Воздвиженский храм г. Винницы | Школа – сад Св. Николая

Конкурс «Зерно істини» визначив переможців

17 травня у Вінниці пройшла фінальна гра Другого загальноєпархіального конкурсу «Зерно істини». Захід проводився з благословення митрополита Симеона, за ініціативи відділу релігійної освіти і катехізації Вінницької єпархії, на чолі з протоієреєм Георгієм Холодюком, та Асоціації православних педагогів.

Змагання проходили у приміщенні Державного навчального закладу «Центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій». Аби визначити найкращих знавців православної культури, до столиці Поділля з’їхалися 9 збірних команд, кожна з яких представляла своє благочиння.

Основною темою гри стало Святе Письмо, вагома частка питань стосувалася біблейської історії Старого і Нового Завітів. Традиційними були питання-бліц, «таємнича скринька» та «один за всіх». Приємно здивувала підготовка окремих команд до театралізованих постановок на тему євангельських притч. Проте, справжньою несподіванкою для учасників та глядачів стали відео-запитання від учителів та митрополита Симеона.

Гру команд супроводжували музичні композиції у виконанні вихованців Козятинського та Барського благочинь, виступи Злати Давидовської, Іларії Олімової, Дмитра Канівського та ієрея Назарія Давидовського.

Ведучими цього дійства стали Валентин Великород та Катерина Гресько, а розігрували питання разом із командами протоієрей Георгій Холодюк та ієрей Назарій Давидовський. До складу журі увійшли протоієрей Віталій Голоскевич, протоієрей Сергій Корженко, протодиякон Владислав Демченко та Ігор Гончарук.

Після першого етапу визначилися команди-учасники фіналу. Члени журі розіграли з ерудитами кілька імпровізованих питань, які визначили переможців.

Перше місце завоювала команда І-го Вінницького міського благочння. Наступну сходинку п’єдесталу посіла збірна Калинівського, а ІІІ-є місце виборола команда Барського районів.

Кожен з переможців отримав спеціально виготовлені медалі, книжки та смачні торти.

Варто зазначити, що цьогоріч було введено спеціальний перехідний приз – «Книга переможців». На її сторінки вже вписані переможці 2013 року – команда Літинського благочиння. Щороку після фінальної гри цю книгу отримуватимуть наступні переможці й зберігатимуть її до наступних змагань.